Gostovanje Omladinskog teatra Ključ

U završnici ove pozorišne sezone, Dadov ima čast da, već drugu godinu za redom, ugosti svoje drage prijatelje iz Rusije -Omladinsko pozorište Ključ.

Mladi ruski glumci predstaviće se beogradskoj publici predstavom Dama sa psetancetom, prema komadu Antona Pavloviča Čehova u režiji Sofije Feljdokin. U predstavi učestvuje četvoro glumaca, a na repertoaru Dadova naćiće se 6. juna, sa početkom u 20h.

Takođe, ruske kolege će podeliti svoja znanja i veštine iz oblasti psiho-fizičkog teatra  na trodnevnoj radionici koja će se održati 5, 6 i 7. juna.

Radionica će predstaviti mesto razmene umetničkih energija i dobrog raspoloženja, te pozivamo sve  Dadovce da joj se priključe.  Broj mesta ograničen.

www.teatre-cluch.ucoz.ru

This entry was posted in Vesti. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.